Tipy pro udržení bělejšího a jasnějšího úsměvu


Pokud chcete zachovat bělejší a jasnější úsměv, můžete být překvapeni tím, kterému jídlu a pití byste se měli vyhnout. Dobrou zprávou je, že udržování bílého úsměvu se snadno vejde do vaší každodenní rutiny (protože neočekáváme, že se vzdáte závislosti na kávě). Sestavili jsme pět nejlepších tipů pro bělení zubů, abychom udrželi jasnější úsměv.

1. Čištění zubů po dobu nejméně 2 minut dvakrát denně

Pravděpodobně nejviditelnějším způsobem, jak si udržet zuby bílé, je čištění zubů dvakrát denně. Přestože je pro vaše zuby a dásně životně důležité čištění zubů, ti, kteří hledají bělejší zuby, jsou na zubní erozi nejvíce náchylní. Nadměrné čištění opotřebuje sklovinu na zubech a může udělat opak toho, čeho se snažíte dosáhnout. Zpráva od ABC zjistila, že příliš silné tlačení kartáčkem na zuby může způsobit nevratné poškození dásní i skloviny. Chcete-li s tím bojovat, hledejte měkký štětinový kartáček a jemnou zubní pastu. Kartáčkem pohybujeme v kruhových pohybech pod úhlem 45 stupňů.

2. Pití čaje a kávy pomocí brčka

Pokud se nechcete vzdát své ranní kávy v naději na bělejší úsměv, nebojte se. Vypitím čaje nebo kávy pomocí brčka můžete omezit množství přicházející do styku s povrchem zubu. Káva a čaj obsahují taniny, jedná se o barevné sloučeniny, které uvíznou na sklovině.

3. Po užití zabarvených potravin si vypláchněte ústa vodou

Pokud jste osoba, která miluje čokoládu nebo kuřecí na kari jednou týdně, měli byste vědět jak zachovat bílý úsměv. Dělat něco tak jednoduchého, jako je vypláchnutí úst úst po jídle, může mít obrovské výhody pro vaše zdraví ústní dutiny i barvu zubu. Když jíme, tisíce různých bakterií jsou vystaveny našim zubům a dásním, když se kombinují s kyselinami, mohou tvořit plak. Doporučujeme, abyste po jídle vždy spláchli veškeré bakterie v ústech vodou.

4. Zubní nit

Chápeme to, každý zapomínáme zubní nit, i když všichni víme, že je to nutné, je to nejzapomenutější krok v rutině ústní péče. Pokud doopravdy často zapomínáte na zubní nit doporučujeme vám položit přímo vedle zubní pasty a zaměřit se na zubní nit alespoň každý druhý den. Zubní nit je důležitá pro zastavení rozpadu zubů a dásní, ale je také nutné pomoct odstranit skvrny, které se hromadí mezi jednotlivými zuby.

5. Bělící rutina

Zubní bělící sada Bílý Úsměv je skvělý způsob, jak vybělit zuby z domova. Přirozeně se vyskytující povrchové skvrny se mohou začít znovu objevovat po počátečním bělení, proto je důležité udržovat bílý úsměv i po kůře. Po použití naší sady na 6 po sobě jdoucích aplikací doporučujeme udržet si stín po dobu 2 týdnů jednu aplikaci 10 minut. Po této rutině vydrží gelové náplně až 12 týdnů.

Pokud hledáte způsob, jak udržet bílý úsměv, nemusí to být těžké. Jednoduše čistěte dvakrát denně jemnou bělicí zubní pastou. Zkuste vypít ranní kávu pomocí brčka a po jídle vypláchněte ústa vodou. Přidejte denní nit a jednou za 2 týdny sadou pro bělení zubů a gelovou náplní.

Veškeré naše produkty najdete ZDE